Aranżacja Zielonych Przestrzeni Na Dachach | BS Ogrody
Zielone dachy

Zielone dachy to dobra alternatywa dla miejsc, gdzie nie możemy uprawiać roślin metodami tradycyjnymi. Zwłaszcza w miastach, gdzie zieleń jest silnie zredukowana na rzecz zabudowy, zakładanie zielonych dachów pomaga odtwarzać powierzchnię biologicznie czynną, co korzystnie wpływa na jakość powietrza oraz niweluje negatywne skutki estetyczne zabudowy. Roślinność na dachu bardzo dobrze tłumi hałasy, dzięki czemu można tam odnaleźć swoją oazę spokoju i choć na chwilę odciąć się od zatłoczonego miasta.

Zielona warstwa jest też dobrą izolacją cieplną - zimą zapobiega stratom ciepła, natomiast latem chroni przed nadmiernym nagrzewaniem budynku. Tego rodzaju projekty są trudne w realizacji i drogie ze względu na lokalizację, dostęp do miejsca. Wymagana jest także odpowiednia całoroczna pielęgnacja ogrodu.

Zajmujemy się zarówno zakładaniem zielonych dachów ekstensywnych, które nie wymagają pielęgnacji, jak i intensywnych, które wizualnie prawie nie różnią się od tradycyjnego ogrodu w gruncie. Każde zlecenie omawiamy indywidualnie. Realizacje wykonujemy ze szczególnym zaangażowaniem i starannością.

Formularz kontaktowy


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skotaktuj się z nami!

NASZE BIURO

BS Ogrody
Laskowa 510, 34-602 Laskowa
NIP: 7372126037

Skontaktuj się

Handlowcy:

Adam Michalik +48 730 812 833 adam.michalik@bsogrody.pl

Artur Wartak +48 733 004 955 artur.wartak@bsogrody.pl

Godziny kontaktu

poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00