O Nas

Poznaj naszą firmę BS Ogrody

BS OGRODY

Grupę BS Ogrody tworzą pasjonaci z doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami.

Zieleń, kwiaty, drzewa i wszelkie rośliny to nie tylko nasza praca – to przede wszystkim pasja, dzięki której możemy się spełniać. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania – nawet tego z pozoru niewykonalnego lub bardzo trudnego. Braliśmy udział w wielu szkoleniach oraz targach, uczyliśmy się u najlepszych specjalistów i skończyliśmy szkoły uprawniające nas do wykonywania tego zawodu. Dodatkowo każda z naszych ekip koordynowana i kontrolowana jest przed kierownika lub dyrektora budowy, która ma ciągły kontakt z Klientem dzięki czemu, wykonywane przez nas prace mają najwyższą jakość.

BS Ogrody to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którym możesz zaufać. Wykonujemy powierzane nam zadania w terminie i zgodnie ze sztuką. Jesteśmy również miłośnikami flory i rozumiemy potrzeby naszych klientów. Oferujemy usługi ogrodnicze na południu Polski, niemniej pracowaliśmy również na Pomorzu czy w Warszawie. Do każdego zadania czy to budowa czy projektu ogrodu podchodzimy tak, jakbyśmy urządzali własny zielony teren.

Kim jesteśmy?

Uważamy, ze człowiek i natura stanowią nierozerwalna jedność. Bez niej tracimy wewnętrzny spokój, przestajemy cieszyć się życiem, zatracamy w myśleniu i obowiązkach. Dopiero powrót do natury umożliwia nam bycie prawdziwym sobą. Dlatego wszystkie nasze projekty są oparte o naturę, tzn. zaadaptowane do środowiska, w którym zżyje nasz klient. To założenie jest nasza najważniejsza wartością, która jest naturalność.

Od projektu po zakładanie ogrodu

Jako specjaliści z zakresu ogrodnictwa, grupa BS Ogrody oferujemy swoje kompleksowe usługi ogrodnicze w Małopolsce – nie tylko w Krakowie, czy na terenie Rzeszowa, ale także w Zakopanem lub pozostałych, większych miastach, jak Nowy Sącz lub Nowy Targ. Jesteśmy zgranym zespołem, który współpracuje od lat, dlatego nie musisz obawiać się o żaden z etapów naszej pracy. Nasza specjalizacja to projektowanie i zakładanie ogrodów – nie tylko tych przydomowych. W naszej ofercie znajdują się również projektowanie oraz wykonawstwo zieleni miejskich, czy zielonych dachów. Usługi są skierowane przede wszystkim do deweloperów, nie zapominamy również o klientach indywidualnych, co w praktyce oznacza, że właściwie nie ma dla nas zadań nie do wykonania. Projektujemy i zakładamy ogrody, ale wykonujemy również prace pielęgnacyjne, kiedy nasza współpraca dobiegnie końca. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji – zarówno na etapie projektowania, jak i wykonawstwa.

Dlaczego warto nam zaufać?

Projektowanie i budowa ogrodów od podstaw lub modyfikacja tych istniejących w BS Ogrody to nasze życie. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie ogrodnictwa, począwszy od budowy ogrodów i terenów zielonych, poprzez zielone dachy, aż do zakładania trawników czy łąk kwietnych najwydajniejszą z metod czyli hydrosiewu. Skupiamy się na stworzeniu funkcjonalnej przestrzeni zewnętrznej, która będzie połączona z domem lub inwestycją miejską, czy deweloperską, dbając o to, aby ogród, łączył się również z krajobrazem. Wszystko musi tworzyć spójną całość. Zawsze staramy się wywołać odpowiedni nastrój, tworząc przestrzeń, która ma odprężać i dawać radość.

Stosujemy wyłącznie naturalne materiały oraz skupiamy się na rodzimych gatunkach, które nie są trudne w pielęgnacji. Bardzo lubimy wyzwania, a najlepszą nagrodą za wykonaną pracę jest satysfakcja, uśmiech i zadowolenie naszego Klienta. Nie ma dla nas nic cenniejszego, jak błysk w oku właściciela ogrodu, który z zachwytem patrzy na skończone dzieło!

Tym, co wyróżnia nas na rynku to ponad 10-letnie doświadczenie głównie z firmami developerskimi ale również z instytucjami budżetowymi jak i z klientem indywidualnym, projektując, a następnie tworząc wymarzone ogrody . Z tego powodu wiemy, jak świadczyć swoje usługi, aby każdy, kto zdecydował się zaufać właśnie nam, był w pełni usatysfakcjonowany. Zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy specjalistów, co pozwala nam tworzyć piękne i dopracowane w najmniejszych szczegółach ogrody, zielone dachy, oraz parki w przestrzeniach miejskich. Zawsze pracujemy sprawnie i terminowo, nie tracąc przy tym nic z jakości. Jesteśmy niezwykle skuteczni. Każdy, kto postanowi skorzystać z naszych usług – niezależnie od lokalizacji – może być pewny wysokiej jakości wykonanej usługi.

Znajomość potrzeb Klienta

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klient będzie w pełni zadowolony wówczas, gdy wykonane prace wpiszą się w jego potrzeby i oczekiwania. Dlatego jako doświadczona firma, przed przystąpieniem do realizacji usług rozmawiamy z klientem przeprowadzając kompleksowy wywiad dotyczący planów, oczekiwań, celów oraz pełną analizę potrzeb związanych z planowanym ogrodem. Kontakt z nasza firmą odbywa się przez wyspecjalizowany dział sprzedaży, który doskonale potrafi zdefiniować te potrzeby. Nasi specjaliści przeprowadzą dokładny wywiad aby spełnić marzenia o pięknym ogrodzie. Dopiero po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji jesteśmy w stanie przystąpić do działania przedstawiając koncepcję wspólnej wizji, a następnie przechodzimy do realizacji w ustalonym wspólnie terminie.

Doskonałe wyposażenie i terminowość

Odpowiednie przygotowanie do rozpoczęcia prac to jedno. W BS Ogrody wiemy, że bardzo ważne jest wyposażenie, bez którego nigdy nie bylibyśmy w stanie tak sprawnie i skutecznie świadczyć naszych usług. Dlatego od samego początku naszej działalności dysponujemy najnowocześniejszym i niezawodnym sprzętem, który pozwala nam pracować sprawnie i bez niepotrzebnych przestojów. Jesteśmy firmą, która zawsze działa zgodnie z ustalonym planem. Tym, co jest dla nas naprawdę ważne, jest dotrzymywanie ustalonych z klientem na etapie podpisywania umowy terminów. Działamy tak, aby nie notować opóźnień. Jeśli więc szukasz firmy działającej na rynku usług ogrodniczych, zależy Ci na perfekcyjnej jakości usług i chcesz mieć pewność, że wykonane projekty idealnie wpiszą się w Twoje oczekiwania, nie czekaj. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Udział w programie „Maja w ogrodzie”

Nasz projekt został wyróżniony podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia.

Stoisko, które podczas trwania targów, budowaliśmy na oczach publiczności otrzymało pierwsze miejsce w plebiscycie internetowym.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu przeprowadzonego przez Maję Popielarską z właścicielem firmy BS ogrody Bartłomiejem Stanisławczyk oraz naszą architekt krajobrazu Alicją Stelmaszczyk, który publikowany był w programie Maja w Ogrodzie.