Projektowanie Ogrodów i Zieleni Bochnia Zakopane Rzeszów | BS Ogrody
Projektowanie ogrodów

Projekt, czyli pomysł na ogród

Ogród podobnie jak salon czy sypialnia to wnętrze, które kształtuje się w miarę upływu czasu oraz pod wpływem zmieniających się trendów. Często bywa tak, że próbujemy urządzać wnętrza sami, bazując na własnym poczuciu estetyki oraz tym, co można zobaczyć w prasie tematycznej lub na targach designu. W przypadku ogrodu temat aranżacji jest jednak znacznie trudniejszy i dlatego warto sięgnąć po pomoc projektanta. Dlaczego?

Tutaj nie ma miejsca na pomyłki. Zakładanie ogrodu to kosztowne przedsięwzięcie, a źle przemyślana kompozycja może nie spełnić oczekiwań. O ile niewłaściwie umieszczoną w salonie komodę możemy przesunąć, to w ogrodzie każda metamorfoza jest trudna do przeprowadzenia, gdyż jego wyposażenie jest trwale związane z zielenią na naszej działce i dodatkowo: stale zmienia się w czasie.

Podczas projektowania zieleni uwzględniamy szereg czynników takich jak np. warunki glebowe, nasłonecznienie, dorosłe rozmiary roślin czy okres ich kwitnienia. Tworzymy projekty ogrodów zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji publicznych.
Musimy spełnić także Państwa oczekiwania estetyczne i funkcjonalne oraz rozważyć powiązania krajobrazowe. Kwestią wartą rozważenia jest również sprawa odpowiedniego systemu nawadniania ogrodu.

Projektowanie zieleni jest dla nas przede wszystkim złożonym procesem twórczym, do którego chcielibyśmy Państwa wspólnie zaprosić.

Formularz kontaktowy


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skotaktuj się z nami!

NASZE BIURO

BS Ogrody
Laskowa 510, 34-602 Laskowa
NIP: 7372126037

Skontaktuj się

Handlowcy:

Adam Michalik +48 730 812 833 adam.michalik@bsogrody.pl

Artur Wartak +48 733 004 955 artur.wartak@bsogrody.pl

Godziny kontaktu

poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00