Ogród podobnie jak salon czy sypialnia to wnętrze, które kształtuje się w miarę upływu czasu oraz pod wpływem zmieniających się trendów. Często bywa tak, że próbujemy urządzać wnętrza sami, bazując na własnym poczuciu estetyki oraz tym, co podpatrzymy w prasie tematycznej lub na targach designu. W przypadku ogrodu temat aranżacji jest jednak znacznie trudniejszy i dlatego warto sięgnąć po pomoc projektanta. Dlaczego?

Tutaj nie ma miejsca na pomyłki. Zakładanie ogrodu to kosztowne przedsięwzięcie, a źle przemyślana kompozycja może nie spełnić oczekiwań. O ile niewłaściwie umieszczoną w salonie komodę możemy przesunąć, to w ogrodzie każda metamorfoza jest trudna do przeprowadzenia, gdyż jego wyposażenie jest trwale związane z terenem naszej działki i dodatkowo: stale zmienia się w czasie. Podczas projektowania zieleni uwzględniamy szereg czynników takich jak np. warunki glebowe, nasłonecznienie, dorosłe rozmiary roślin czy okres ich kwitnienia. Tworzymy projekty zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji publicznych. Musimy spełnić także Państwa oczekiwania estetyczne i funkcjonalne oraz rozważyć powiązania krajobrazowe.

 

Kto może skorzystać z naszych projektów

Naszą ofertę kierujemy głównie dla mieszkańców miast takich jak: Kraków, Zakopane, Nowy Sącz, Tarnów, Limanowa, Bochnia oraz całej małopolski, a także Rzeszowa. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta oraz szybkie i sprawne wykonanie projektu.

Projektowanie jest dla nas jednak przede wszystkim złożonym procesem twórczym, do którego chcielibyśmy Państwa wspólnie zaprosić.

Formularz kontaktowy


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skotaktuj się z nami!

NASZE BIURO

BS Ogrody
Laskowa 510, 34-602 Laskowa
NIP: 7372126037

Godziny kontaktu

poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00