Projektowanie ogrodów i zieleni

Projekt, czyli pomysł na ogród

Ogród podobnie jak salon czy sypialnia to wnętrze, które kształtuje się w miarę upływu czasu oraz pod wpływem zmieniających się trendów. Często bywa tak, że próbujemy urządzać wnętrza sami, bazując na własnym poczuciu estetyki oraz tym, co można zobaczyć w prasie tematycznej lub na targach designu. W przypadku ogrodu temat aranżacji jest jednak znacznie trudniejszy i dlatego warto sięgnąć po pomoc projektanta. Dlaczego?

Tutaj nie ma miejsca na pomyłki. Zakładanie ogrodu to kosztowne przedsięwzięcie, a źle przemyślana kompozycja może nie spełnić oczekiwań. O ile niewłaściwie umieszczoną w salonie komodę możemy przesunąć, to w ogrodzie każda metamorfoza jest trudna do przeprowadzenia, gdyż jego wyposażenie jest trwale związane z zielenią na naszej działce i dodatkowo: stale zmienia się w czasie.

Podczas projektowania zieleni uwzględniamy szereg czynników takich jak np. warunki glebowe, nasłonecznienie, dorosłe rozmiary roślin czy okres ich kwitnienia. Tworzymy projekty ogrodów zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji publicznych.
Musimy spełnić także Państwa oczekiwania estetyczne i funkcjonalne oraz rozważyć powiązania krajobrazowe. Kwestią wartą rozważenia jest również sprawa odpowiedniego systemu nawadniania ogrodu i znajdującej się tam zieleni.

 

Kto może skorzystać z naszych projektów

Naszą ofertę projektowania ogrodów i zieleni kierujemy głównie dla mieszkańców miast i regionów takich jak: Kraków, Zakopane, Nowy Sącz, Tarnów, Limanowa, Bochnia, Podhale oraz całej małopolski, a także Rzeszowa. Urządzamy także tereny zielone i ogrody w innych częściach Polski.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta oraz szybkie i sprawne wykonanie projektu.

Projektowanie zieleni i ogrodu jest dla nas przede wszystkim złożonym procesem twórczym, do którego chcielibyśmy Państwa wspólnie zaprosić.

Formularz kontaktowy


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skotaktuj się z nami!

NASZE BIURO

BS Ogrody
Laskowa 510, 34-602 Laskowa
NIP: 7372126037

Godziny kontaktu

poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00