Zakładanie trawnika z rolki i z siewu

Przygotowanie terenu pod ułożenie murawy to ciężka praca, wymagająca posiadania odpowiedniego sprzętu. Przy zakładaniu trawnika ważny jest także dobór gatunków traw, a nie każdy musi się na tym znać lub nie ma po prostu na to czasu.

Zajmujemy się zakładaniem trawników zarówno z siewu, jak i z rolki, rozkładamy siatki przeciw kretom oraz instalujemy systemy automatycznego nawadniania. Dzięki rozbudowanemu, nowoczesnemu parkowi maszynowemu prace przebiegają szybciej, efektywniej i bez problemów. Nasza wiedza pozwala zaproponować optymalne i najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki czemu będą Państwo w 100% usatysfakcjonowani.

Marzy ci się piękny ogród, jednak w wielkomiejskiej dżungli brak na niego miejsca? Proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą - projekt i realizacja zielonych dachów . Z nami spełnisz marzenie o własnym kawałku zieleni w wielkim mieście.

Oferujemy także fachowe porady i wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne trawników: aerację, wertykulację, piaskowanie, nawożenie, zwalczanie chwastów i koszenie. Prace te wymagają odpowiednich narzędzi. Wprawdzie kosiarkę posiada chyba każdy właściciel trawnika, ale wertykulator czy aerator już niekoniecznie. Proponujemy Państwu zabiegi cykliczne lub jednorazowe, w zależności od zapotrzebowania. Zadowolenie Klienta to dla nas priorytet.

Formularz kontaktowy


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skotaktuj się z nami!

NASZE BIURO

BS Ogrody
Laskowa 510, 34-602 Laskowa
NIP: 7372126037

Godziny kontaktu

poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00