Nawadnianie - Bochnia Kraków Nowy Sącz Rzeszów Tarnów | BS Ogrody
Nawadnianie

KOMPLEKSOWY MONTAŻ SYSTEMÓW NAWADNIAJĄCYCH

Dla utrzymania dobrego wyglądu i zdrowotności roślin bardzo ważne jest dostarczenie odpowiednich ilości wody. Kiedy nie mamy czasu na podlewanie wężem lub gdy często nie ma nas w domu, automatyczny system nawadniania rozwiąże ten problem za nas.

Sterownik będzie kontrolował ilość wody w naszym ogrodzie i sam załączy nawadnianie, gdy gleba nadmiernie przeschnie. Mechanizm posiada specjalny czujnik połączony ze stacją pogodową, miernikiem wilgotności, temperatury. Ważne jest, aby dokładnie ustawić sterownik nawadniania, ponieważ zbyt obfite lub zbyt skromne podlewanie może źle wpływać na rośliny. W ciągu najbliższych tygodni od instalacji należy wprowadzać poprawki, aby dostęp roślin do wody był optymalny.

Przy takim systemie podlewania nie tylko oszczędzamy czas, ale i wodę, która dozowana jest bezpośrednio pod rośliny zgodnie z ich zapotrzebowaniem. Nie musimy martwić się, czy mają jej za mało, czy za dużo. Trzeba pamiętać o bardzo ważnej czynności, a mianowicie: gdy zbliża się zima i ujemne temperatury, należy opróżnić instalację nawadniania z wody, aby żadne elementy nie popękały na skutek mrozów.

Nie masz jeszcze ogrodu? Oferujemy w pełni kompleksową usługę - zakładanie ogrodów prywatnych i publicznych . Sprawdź naszą ofertę!

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ

Nasza oferta obejmuje zarówno wykonanie projektu nawadniania, jak i kompleksowy montaż systemów. Współpracujemy z firmami Rain Bird, TORO, Irritrol i Hunter, które dostarczają nam profesjonalne, certyfikowane materiały najwyższej jakości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom wykonanych realizacji podejmiemy się nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji. Wyróżnia nas fachowość, kompleksowość usług oraz konkurencyjne ceny.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Uzgadniamy wszystkie szczegóły z Klientem już na etapie projektowania, aby wykonana realizacja systemu nawadniania dokładnie odzwierciedlała planowane założenia.

 

SYSTEMY NAWADNIANIA DLA BOCHNI, TARNOWA, NOWEGO SĄCZA, ZAKOPANEGO

Systemy nawadniania realizujemy głównie na terenie Małopolski - w takich miastach i regionach jak: Limanowa, Kraków, Tarnów, Zakopane, Nowy Sącz, Bochnia, Podhale, a także w Rzeszowie i okolicach.

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas systemów nawadniania, które na pewno będą trafioną inwestycją.
Można się z nami skontaktować telefonicznie: 501 966 776 lub mailowo: kontakt@bsogrody.pl.

- Trawniki (siew tradycyjny, hydrosiew, rolka, siatki antykretowe)

Przygotowanie terenu pod ułożenie murawy to ciężka praca, wymagająca posiadania odpowiedniego sprzętu. Przy zakładaniu trawnika ważny jest także dobór gatunków traw, a nie każdy musi się na tym znać lub nie ma po prostu na to czasu.

Zajmujemy się zakładaniem trawników zarówno z siewu, jak i z rolki, rozkładamy siatki przeciw kretom oraz instalujemy systemy automatycznego nawadniania. Dzięki rozbudowanemu, nowoczesnemu parkowi maszynowemu prace przebiegają szybciej, efektywniej i bez problemów. Nasza wiedza pozwala zaproponować optymalne i najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki czemu będą Państwo w 100% usatysfakcjonowani.

Marzy ci się piękny ogród, jednak w wielkomiejskiej dżungli brak na niego miejsca? Proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą - projekt i realizacja zielonych dachów . Z nami spełnisz marzenie o własnym kawałku zieleni w wielkim mieście.

Oferujemy także fachowe porady i wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne trawników: aerację, wertykulację, piaskowanie, nawożenie, zwalczanie chwastów i koszenie. Prace te wymagają odpowiednich narzędzi. Wprawdzie kosiarkę posiada chyba każdy właściciel trawnika, ale wertykulator czy aerator już niekoniecznie. Proponujemy Państwu zabiegi cykliczne lub jednorazowe, w zależności od zapotrzebowania. Zadowolenie Klienta to dla nas priorytet.


 

    564852.jpg (26)
    4100grudzień zdjęcia 346.jpg (26)
  • 863DSC_6232.jpg (26)
  • 7593grudzień zdjęcia 365.jpg (26)
    1659grudzień zdjęcia 366.jpg (26)
  • 747grudzień zdjęcia 372.jpg (26)
  • 7027ogrody,malaga 465.jpg (26)

Formularz kontaktowy


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skotaktuj się z nami!

NASZE BIURO

BS Ogrody
Laskowa 510, 34-602 Laskowa
NIP: 7372126037

Skontaktuj się

Handlowcy:

Adam Michalik +48 730 812 833 adam.michalik@bsogrody.pl

Artur Wartak +48 733 004 955 artur.wartak@bsogrody.pl

Godziny kontaktu

poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00